توضیحات

سیاست حفظ حریم کاربران در اپلیکیشن فایلینگ هما 

هما فایل تاکید بسیاری  به اصول اطلاعات و حریم خصوصی کاربران این اپلیکیشن دارد. این سند توضیحی درباره اطلاعات خصوصی و نحو استفاده از این اطلاعات است  که هما فایل  از کاربران جمع آوری میکند . این اطلاعات  شامل مواردی  بوده که مخصوص هرکاربر بوده و به کمک آن ها میتوان کاربران را به صورت منحصر به فرد شناسایی نمود. بعنوان مثال نام و شماره تلفن و سایر اطلاعاتی که به صورت عادی در دسترس عموم مردم نیست اشاره نمود.

اطلاعات جمع اوری و نحو استفاده آن ها 

شما با ثبت نام در درج مشخصات خود ازقبل نام و شماره تلفن و منطقه فعالیت را در اختیار ما قرار می دهید.
شما پس از  ورود به حساب  کاربری  به عنوان کابر هما فایل شناخت خواهید داشت و کلیه امکانات مذکور  و اطلاعاتی  مانند تراکنشها-پرداختها و اطلاعات فردی شمادر اختیار هما فایل محفوظ خواهد بود.

محدودیت دسترسی به اطلاعات

هما فایل دسترسی کارمندان خود را به اطلاعات کاربران محدود نموده و تنها مدیر هما فایل دسترسی به کلیه اطلاعات خواهد داشت.
کلید رمزهای عبور به صورت رمزشده در پایگاه داده ها نگهداری شده و در فرآیند رمزگزاری بیشترین تلاش در استفاده از الگوریتم و روش های پیشرفته شده و در مکانی امن نگهداری می شوند.
امیدواریم که با رعایت بیشترین میزان حفظ اطلاعات شما اطمینان خاطر لازم به شما مشتریان گرامی در استفاده از سیستم را داده باشیم.

پرداخت سفارش ها 

پرداخت سفارش  به صورت آنلاین و از طریق درگاه های پرداخت بانکی (قابل پرداخت توسط  کارت های عضو شبکه شتاب)انجام میگیرد.

نحوه بارگذاری فایلها 

فایلینگ هما روزانه دو نوبت به روز خواهد شد در نوبت اول  فایلهای مالکین که در روزنامه آگهی کرده اند(فایل هایی که قبل از یک ماه آگهی شده اند به عنوان تکراری شناخته شده و بارگذاری نخواهد شد) و درنوبت دوم فایلهای مالکین  که در اپلیکیشن های مختلف ( دیوار و شیپور) درج شده اند بااطلاعات کامل در اپلیکیشن  هما فایل بارگذاری خواهد شد.دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

فارسی شده توسط اسکریپت ایرانی